IçIN BASIT ANAHTAR C# OBJECT KULLANıMı öRTüSüNü

Için basit anahtar C# Object Kullanımı örtüsünü

Için basit anahtar C# Object Kullanımı örtüsünü

Blog ArticleBir dahaki sefere versiyon yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıya kaydet.

C# bağırsakindeki bir klas yalnız bir yapı taşı sınıftan doğrudan devralabilir. Ancak, bir ana derslikın kendisi sair bir sınıftan devralabileceğinden, bir dershane dolaylı olarak yekten çok üs dershaneı devralabilir.

Derslik ile nesne arasındaki en net takanak şu şekilde ortaya konmaktadır: “Nesneler sınıflardan türetilir.” Sık sık kullandığımız nesneler, sınıflardan türetilerek oluşturulurlar.

TextBox, kullanıcıların sağlam girişi yapabileceği ve programların bu girdileri hizmetleyebileceği bir denetim ara bulucudır. Bu makale, C# geliştiricileri gaye hileır ve TextBox'un elbette kullanıldığı, özellikleri ve bazı ipuçları üzerine bilgelik sağlamlar.

seçerek yeni bir çağlayık dosya oluşturun. Her dü kayıtta da dosyayı derslikıyla eşleşecek şekilde adlandırın: InterestEarningAccount.cs

ToolBar=Kesif kullanılan özelliklerine zorlamasız erişim sağlayan denetimleri gruplandırması olan bir antraktç.

// Rest the mouse pointer over j to verify that you are adding // an int to a list of objects. Each element j is boxed when // you add j to mixedList. mixedList.Add(j);

Bildiğiniz üzere new işletmenü classlarda kullanıldığı devran dayalı classtan bir nesne dilek edilmekte ve üretilen nesne belleğin Heap kısmında korunum edilmektedir.

Yani protected elemanlar yalnızca o class ve o classtan türeyen classlar da kullanılabilirler.O classtan türemeyenler bile kullanılmazlar.

İkinci parametre ise vaka sonucunda çdüzenıştırılacak metoda olay ile müntesip bilgi C# Object Kullanımı görmek sinein kullanılır.

Locked                      : Default olarak false olan bu özellik true örgülırsa form’ umuz dizayn simultane ve çkızılışma anında çkırmızııştığı yere sabitlenir.Boyunu ve yerini bileğkârtirmeye cevaz vermez.

Interface içerisine metot teşhismlaması yaparız yalnız ustalıklemleri yazmayız. Gestaltlmasını istediğimiz işçiliklemleri, Interface ‘i uyguladığımız dershane içine müellifız.

İsteğe rabıtalı minimumBalance bir parametre karınaziz ikinci bir oluşturucu ilaveten başlayalım. Bu yeni oluşturucu, var olan oluşturucu tarafından meydana getirilen tüm eylemleri gerçekleştirir.

Karada giden araçlar sınıfında Otomobilleri teşhismladık. Otomobiller dershaneında X bir markayı teşhismladık. Her derslik bir üst kategorisinin derslikından bırakıt düzenır. Sonunda XX Markası dediğimizde o sınıfın, karada revan motorlu bir taşıt bulunduğunu biliriz. İşte tüm bu strüktürya OOP Türki ifadesi ile NYP deriz.

Report this page